Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZA MILADOU DO LUHAČOVIC

18. 3. 2016

Milí přátelé, lysaři

Dne 16. Března 2016 jsme absolvovali vycházku pod vedením Aničky do Luhačovic. Co v Luhačovicích? No přece máme tam naši kamarádku lysařku, která se před rokem rozhodla, že se ve svém krásném věku přestěhuje za svou dcerou do Luhačovic. Kdo to je? No přece naše lysařka č. 71 Miládka Langová.

Jaké to bylo? No jak jinak než skvělé! Miládka nám ukázala svůj podkrovní byt – super. I když nás bylo 20, tím že jsme přijeli vlakem od Ostravy, vlakem od Frýdlantu, Autobusem od Frýdlantu a autem všichni jsme se vešli do toho maličkého prostoru. Po pěkném přivítání a občerstvení dcery Evy jsme se vydali na prohlídku Luhačovic. Ochutnali jsme pramen Alojsky, kde jsme zavzpomínali na našeho skvělého kamaráda Lojzu Vaška č. 649. Pak jsme se napili z pramenu Dr. Šťastného a ochutnali jsme Ottovku. Ještě jsme naplnili kanystry vincentkou a hurá do hospody. Menu za 50 u nádraží chutnalo a pivečko též!

Vycházka se vyvedla, i když nám to s peněženkou trochu zacloumalo. Ale peníze budou a nás nebude, že? Jo, ještě musím podotknout, že vrcholovka a občerstvení bylo!

Ahoj Miládko, děkujeme a Luhačovice ti tak trošku i závidíme!

Anička

 

Náhledy fotografií ze složky ZA MILADOU DO LUHAČOVIC

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test spojení

(Šaman, 30. 3. 2016 17:24)

Zkouším komunikace mezi servery.